Garaaži- ja värava automaatsüsteemid

Garaaživäravate varustamine elektriajamiga võimaldab muuta nende kasutamine oluliselt mugavamaks ja lühendada nende avamise aega. Elektriajami saab käivitada värava lähedale seinale kinnitatavast või võtmehoidjasse paigaldatavast juhtpuldist.

Automaatväravad mitte ainult suurendavad mugavust, vaid garanteerivad ka kaitsekonstruktsiooni turvalisuse. Garaaživäravate automaatika ühendab endas luku funktsioone, kuna võimaldab ruumi kõrvaliste isikute sisenemise eest kindlalt sulgeda.

Tiibväravad on tänapäeval võtnud hinnanguliselt tabelites esimese koha. Võibolla sellepärast, et on klassikaline näide värava süsteemidest, samuti on rohkem eetilise välimusega ja on valmistatud mitmesugustest materjalidest. Tiibväravatele automaatika paigaldamine tagab lihtsa ja ohutu kasutamise, selline struktuur kingib mugavuse ja eetilise naudingu. Teil pole põhjust enam väljuda autost või majast, kõik mis te tegama peate on vajutus nupule ning väravad avanevad teie käsu peale!

Automatiseeritud värava süsteemid tiibväravate jaoks omavad väga laia mudeli seeriat.

Mugavus ja ohutus igaks ilmaks! Lõppkokkuvõttes meie driverid töötavad kõigis ilmastikutingimustes, muutmata intensiivsuse taset. Lisaks kaasaaegsele automaatikale on süsteem praktiliselt hääletu, mis toob igapäevase mugavuse uuele tasemele . 

Kaugjuhtimise süsteemid on muutunud osaks meie elus ja on aktiivselt kasutusel olevad süsteemid. Nuppu "ava-lukustus" on võimalik paigaldada nii väravatele, garaazis või majas. Ohutuse ja mugavuse tagamiseks hõlmab süsteem ka mobiilset saatjat.

Hoolitse mugavuse ja ohutuse eest omas kodus juba täna!

Kuid optimaalne valik automaatika juures, on võimalik teha ainult pärast konsulteerimist spetsialistiga, kes on võimeline võtma arvesse kõiki nüansse.
Küsige pakkumist meie spetsialistidelt või konsulteerige!


security imageKontaktisik: Sergei Vladimirov, teenuste toe konsultant, tel. +372 56 920 882, e-mail: mail@besel.ee


Facebook