Tööajaarvestuse süsteemid

Töötajate tööaeg — see on iga firma jaoks väärtuslik ja väga tähtis ressurss. Pole juhus, et kõigile on tuttav ütlemine: „Aeg on raha“.

Tänapäevastes turutingimustest saab tööaja probleemist üks olulisemaid firma konkurentsivõimet tõstvaid tegureid. Sotsioloogide andmeil küünivad hilinemistest, suitsupausidest ja varasest töölt lahkumisest põhjustatud tööaja kaod 10 protsendini. Sotsioloogide andmeil küünib hilinemistest, suitsupausidest ja töölt varem lahkumistest põhjustatud tööajakadu enam kui 10%. See toob kaasa tootmisefektiivsuse vähenemise ja sellest tulenevalt organisatsiooni tulude vähenemise.

Töötajate tööaja arvestus on tähtis ja töömahukas protsess. Tööaja arvestuse automatiseeritud süsteemid on kasutusel kõigis arenenud ettevõtetes.

Automatiseeritud süsteemide kasutuselevõtt mitte ainult aitab töödistsipliini parandada, vaid vähendab ka tööaja kadu ja suurendab töö tootlikkust. See annab otsest majanduslikku efekti.
Eriti aktuaalne on tööaja automatiseeritud arvestus keskmist palka teenivate, paindliku graafikuga töötavate töötajatega firmades.

Küsige pakkumist meie spetsialistidelt või konsulteerige!


security imageKontaktisik: Sergei Vladimirov, teenuste toe konsultant, tel. +372 56 920 882, e-mail: mail@besel.ee


Facebook