Automaatilised tulekahjusüsteemid

Automaatne tulekahjusignalisatsioon – see on seade, mis paigaldatakse põlengu õigeaegseks avastamiseks kindlal territooriumil ja elanikele tulekahjust teadaandmiseks.

Kvaliteetse tulekahjusignalisatsiooni asjatundlik planeerimine ja kasutamine ei anna tulele vähimatki võimalust teid ootamatult tabada. Mõelge turvalisele tulevikule juba täna.
Mõnikord piisab tulekahju puhkemise ennetamiseks vähese suitsu õigeaegsest avastamisest. Lühis elektrijuhtmestikus, käima jäetud teler või vooluvõrku unustatud triikraud ja kustutamata sigarett – sellised väikesed ebameeldivused viivad tule kiirele levikule, mille tagajärjel saab kannatada vara, aga vahel kahjuks ka inimesed.Kui te elate linnast väljas, siis kindlasti teate, et kõigi elektriseadmete korrasolekut, tehnika sisse- või väljalülitamist, aga ka muude kergestisüttivate esemete tööd ei ole säärases kodus lihtne kontrollida. Veel keerulisem on seda teha juhul, kui te ei ole kodus, vaid tööl, külas või puhkusel. Kodus tulekahju ärahoidmiseks võib osta automaatse tulekahjusignalisatsiooni.
Tänapäevaseid seadmeid on lihtne paigaldada, need töötavad tõrgeteta ja tõhusalt. Tänu säärase signalisatsiooni paigaldamisele teate alati, et teie kodu säilib ohutult.
Küsige pakkumist meie spetsialistidelt või konsulteerige!


security imageKontaktisik: Sergei Vladimirov, teenuste toe konsultant, tel. +372 56 920 882, e-mail: mail@besel.ee


Facebook