Läbipääsusüsteemid

Pääslasüsteem on juba saanud paljude firmade korporatiivse haldamise lahutamatuks osaks. Tänu sellisele süsteemile optimeerisid ettevõtted turvalisuse ja kontrolli arvel personali üle tervikuna paljuski tööprotsessi.

Pääslasüsteemid on tõhusad automatiseeritud kontrolli-sissepääsusüsteemid, mis võimaldavad hallata objekti turvalisust ja teostada sissepääsukontrolli.
Pääslasüsteemi õige valik mõjutab nii ettevõtte turvalisust kui töötajate mugavust. Pääslasüsteem lahendab enamuse turvalisuse tagamisele suunatud probleeme:
 

  • töötajate sissepääsu piiramine;

  • külastajate registreerimine;

  • külastajate elektrooniline arvestus;

  • töötajate tööaaja arvestus;

  • omavolilise objektile tungimise vältimine;

  • korra ja distsipliini tagamine.
Automatiseeritud pääslasüsteem on tänapäevane, mugav ja tõhus turvalisuse tagamise instrument.

Pääslasüsteemi on kerge kohandada mis tahes tüüpi objektidega ja lisaks sellele saab seda modifitseerida vastavalt muudatustele objektil ilma häireteta selle töös. Automatiseeritud pääslasüsteemid ettevõtetes kindlustavad pideva kontrolli kõigi külastajate sissepääsu üle sõltumata objekti tüübist.

Meie seadmete baasil saab rajada sissepääsu kontrolli ja haldamise süsteeme nii väikestesse kontoriruumidesse kui suurtele hajutatud struktuuri ja arvukate läbipääsupunktidega objektidele.
Pääslasüsteemi lahendab mitte ainult omavolilise tungimise probleemi ettevõtte erinevatele objektidele, vaid aitab ka maksimaalselt kontrollida kõigi ettevõtte töötajate tööaja kasutamist.

Üks pääslasüsteemi peamisi eeliseid on funktsionaalne paindlikkus ja võimalus kohandada see kiiresti konkreetse objekti tingimustega. Süsteemi etapiviisiline laiendamine toimub seadmestikku demonteerimata.

Pääslasüsteemi koostisosade ja paigaldamise kogumaksumus sõltub valitud seadmete hulgast ja objekti karakteristikutest.


Küsige pakkumist meie spetsialistidelt või konsulteerige!


security imageKontaktisik: Sergei Vladimirov, teenuste toe konsultant, tel. +372 56 920 882, e-mail: mail@besel.ee


Facebook