Videojälgimine lahendab teie probleemid!

On hulk probleeme, mis sunnivad korteriühistuid videovalvesüsteeme paigaldama. Paraku ostavad paljud põrsa kotis. Seepärast ongi meie firma avanud kaamerate boksi. Te saate tulla ja valida välja just selle kaamera, mis rahuldab kõik Teie vajadused. Te saate erinevaid kaameraid näha ja ka proovida, kuidas need töötavad.
 

Kas Teie territooriumil on võõras rämps? Liigagi sageli seisame tänavale astudes silmitsi prügikonteineritega, mille kõrvale on keegi võõras poetanud oma prügikoti või tassinud vana kola. Tänapäeval ei ole prügivedu odav lõbu ja süüdlase välja selgitamine on praktiliselt võimatu. Kas see on õiglane, et terve maja peab maksma võõra prahi eest?
 

Kas majaelaniku auto on jälle ära kriibitud? Vastik, kas pole? Ja viib elanikevaheliste suhete klaarimisteni. Ilma videovalveta on süüdlase tuvastamine võimatu.
 

Kas vandalism tekitab lisaarveid? Oh neid oma aega rüüstamise ja reostamisega sisustavaid huligaane – kontvõõraid, kes trepikodades prahti maha loobivad, lambipirne varastavad, aknaid puruks peksavad, postkaste lõhuvad, teadetetahvleid põlema pistavad ja seintele sirgeldavad. Nende „üleannetuste“ likvideerimiseks tuleb Teil arvestada ootamatute kulutustega, aga vandaalid jalutavad samal ajal rahumeeli karistamatult ringi ja jätkavad hävitustööd.

Pakume Teile säästlikku lahendust nende murede lahendamiseks.


Videovalve aitab:

  • tuvastada varga;

  • selgitada välja huligaanid või vandalism täielikult ära hoida;

  • lahendada elanikevahelised vaidlusküsimused kiiresti ja närvikuluta;

  • selgitada välja, miks prügikonteinerid nii kiiresti täis saavad;

  • vähendada Teie remondi-, prügiveo- jms kulusid.Küsige pakkumist meie spetsialistidelt või konsulteerige!


security imageKontaktisik: Sergei Vladimirov, teenuste toe konsultant, tel. +372 56 920 882, e-mail: mail@besel.ee


Facebook